Проф. Радка Аргирова в Сливен

На 08.05.2026 г. от 11.30 часа в зала „Май“ на община Сливен, се проведе среща на медицински специалисти от областта с проф. д-р Радка Аргирова, дмн. Срещата беше организирана от г-жа Юлия Пискулийска, председател и създател на фондация „МОСТ“. Участие взеха и представители на Регионална здравна инспекция-Сливен.

Безспорен авторитет и увлекателен лектор, проф. Аргирова говори за значението на профилактиката на социално значими заболявания,  както и за „Националната програма за скрининг за рак на маточната шийка“, „Ваксиниране на бременни“ и „Новости в профилактиката и терапията на ХИВ-инфекцията“. Посветила времето си на науката и практиката, проф. Аргирова предаде на аудиторията допълнителни знания и научна информация.

Проф. Радка Аргирова в Сливен
Проф. Радка Аргирова в Сливен