На гости в ДГ „Надежда“- гр. Сливен

Добрата лична хигиена и чистите ръце са най-лесният начин да се предпазим от болести. С това послание седмицата стартира със среща на децата от 3-та група на ДГ „Надежда“ с екип на РЗИ-Сливен.

Децата бяха запознати с основните правила за поддържане на здравето. Чрез забавни и образователни методи специалистите от Регионалната здравна инспекция демонстрираха значението на хигиената в ежедневието. Инициативата е част националната информационно-образователна кампания за насърчаване на правилната хигиена на ръцете при децата.

На гости в ДГ „Надежда“- гр. Сливен
На гости в ДГ „Надежда“- гр. Сливен