„Движението и здравословното хранене – път към доброто здраве“
Със спортен празник завършиха мероприятията по повод Европейския ден за борба със затлъстяването и Световния ден на физическата активност.
Събитието се проведе с децата от ДГ „Здравец“, кв. „Речица“ под мотото: „Движението и здравословното хранене – път към доброто здраве“. Целта беше да насърчим децата към активен начин на живот, здравословно хранене, положително отношение към двигателната дейност и любов към спорта от ранна детска възраст.
В края на празника всички участници получиха награди за своето активно участие









